Oficjalne wyniki I Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej w roku szkolnym 2020/21

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

M-ce   Grupa zawodników z klas „0”- III

I        Tomasz Stańczak

II       Aleksander Kaleta

III      Małgorzata Karyś

IV      Natalia Opala

V       Filip Wojciechowski

M-ce   Grupa zawodników z klas IV- VI

I        Jan Kaleta

II       Inka Pisana

III      Mateusz Stefaniec

IV      Jakub Karyś

V       Jakub Szymański

M-ce   Grupa zawodników z klas VII-VIII

I        Julia Giemza

II       Bartosz Przesłański

III      Dawid Kozera

IV      Maciej Wittych

V       Adam Pożoga

M-ce   Grupa zawodników ze szkół ponadpodstawowych

I        Monika Anyż

II       Hubert Kanarek

III      Maciej Nowak

IV      Maciej Moćko

V       Oliwier Mazonik

W Y N I K I

Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

M-ce   “Grupa zawodników z klas „0”- III”

I        PSP Nr 1 Ostrowiec Św.

Reprezentacja główna: Aleksander Kaleta, Felicjan Pronobis

II       SP Nr 9 w Kielcach

Reprezentacja główna: Filip Wojciechowski, Lilia Czobanian

III      SP im. Antoniego Hedy “Szarego” w Kunowie

Reprezentacja główna: Maja Jedlikowska, Jan Jedlikowski

IV      SP nr 11 w Kielcach

Reprezentacja główna: Tomasz Stańczak, Ksawery Łodejski

V       Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kielcach

Reprezentacja główna: Małgorzata Karyś, Alicja Wołowiec

M-ce   “Grupa zawodników z klas IV- VI”

I        PSP Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Reprezentacja główna: Jan Kaleta, Igor Gronek

II       SP nr 12 w Starachowicach

Reprezentacja główna: Jakub Szymański, Hanna Łęcka

III      SP nr 27 w Kielcach

Reprezentacja główna: Inka Pisana, Adam Rowiński

IV      SP w Bilczy

Reprezentacja główna: Mateusz Stefaniec, Jakub Cudziło

V       SP nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach

Reprezentacja główna: Filip Juszkiewicz, Julia Wittych

M-ce   “Grupa zawodników z klas VII-VIII”

I        PSP Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Reprezentacja główna: Julia Giemza, Nikolas Gawlik

II       SP nr 27 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kielcach

Reprezentacja główna: Szymon Wilczkowski, Maciej Wencelis

III      SP nr 9 w Starachowicach im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej

Reprezentacja główna: Igor Kuśnierek, Maciej Szlęzak

IV      SSP 3 Suchedniów

Reprezentacja główna: Miłosz Krakowiak, Maria Bolechowska

V       SP im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy

Reprezentacja główna: Adrian Gębka, Karol Koćwin

M-ce   Grupa zawodników ze szkół ponadpodstawowych

I        Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej

Reprezentacja główna: Monika Anyż, Maciej Lubiejewski

II       I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Starachowicach

Reprezentacja główna: Maciej Nowak, Oliwier Mazonik

III      II LO im. J. Śniadeckiego w Kielcach

Reprezentacja główna: Maciej Moćko, Katarzyna Karyś

IV      I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum

Reprezentacja główna: Jakub Broda, Mateusz Nogaj

V       Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego – Skarżysko – Kamienna

Reprezentacja główna: Damian Siuda, Dawid Ślęzak


Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa